Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal.

Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija.

Lühidalt ajaloost

Tankla TV sai alguse Timo Arbeiteri ja Gertu Võsu koostööst, mille tulemusena sündis projekt. See esitati Valgamaa Partnerluskogule. Kui projekt oli saanud heakskiidu, soetas Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla endale kaamerad, mikrofonid ja muu põhivarustuse, et saateid salvestada ja avaldada.

Esimene ametlik TV-saade ilmus 5. detsembril 2012 ning see rääkis Valgamaa teisest meediaseminarist ning seal korraldatud lipdubist.

Kuidas toimib?

IMG_8553.jpg

Tankla TV noori on üle Valgamaa, tänu millele on operatiivsus kiirem ning annab võimaluse olla mitmel sündmusel samal ajal.
Saated on üldjuhul 2-3minutilised.

Kui on teada, et toimub maakonnas või omavalitsuses mõni suurem sündmus, siis arutatakse see meeskonnasiseselt läbi. Kui operaator ja reporter on valmis sündmusele minema ning monteerijal piisavalt aega, siis leiab see kajastust meie televisioonis.

Kuna tegu on noortel mitteformaalse meediahariduse omandamisega, siis kogu töö toimub vabatahtlikult kooli kõrvalt.

Kuidas kutsuda TV meeskond oma sündmust jäädvustama?

Kui teil on kindel plaan, et soovite meid oma sündmust jäädvustama kutsuda, siis kirjutage meile. Eriti rõõmsaks teeks meid see, kui saate omalt poolt pakkuda sündmusele tasuta sissepääsu ja kütusekulu kompenseerimist.

10286897_10204315719916565_5680581297103611512_o.jpg

Võta ühendust: Henri Karja (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5345 6033) või Ülla Tamm (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5645 0719)

Kontakt

Paul Poderat
Tankla TV eestvedaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 5901 5882

 

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2018    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net